- OSRAM

Цена
€0 64 / 1 25 лв
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
* - Стоката е в склад на официалния вносител на марката за България. Времето за доставка е обикновено от 1 до 3 работни дни. Възможно е към момента на завършване на поръчката, продукта да е вече изчерпан. В случай на изчерпана наличност ще се свържем с Вас
Информираме Ви, че въпреки нашите усилия не можем да гарантираме, че публикуваната информация и снимки не съдържат неточности или грешки, които не могат да бъдат правно основание за претенции.
Данни, подадени от официалния вносител за България.
Данни, автоматично извлечени от интернет. Точността не е гарантирана. За подробна информация, моля, свържете се с нас или посетете страницата на производителя.
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип осветление | Интериорно осветление |
| Тип крушка | Нажежаема |
| Мощност (W) | 1.2 W |
| Напрежение | 12V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Светлинен поток (lm) | 15 |
| Цветна температура (K) | 2700 |
| Цокъл | B8,5d |
| Степен на защита | Не |
| Експлоатационен живот (h) | 1000 |
| Тип монтаж | B8,5d |
| E-mark одобрение | Да |
| Тегло | 0.00кг |
OSRAM 2721MF 1,2W 12V B8,5d Автомобилна лампа
Тази лампа OSRAM 2721MF с цокъл B8,5d осигурява надеждно осветление с ниска консумация за мигачи, габарити и интериор. Компактният дизайн и стандартният цокъл улесняват смяната в автомобилни и морски приложения.
Ключови Предимства
- Оригинално качество OSRAM — Доверен OEM производител за дълъг живот.
- Ниска консумация — Само 1,2 W намалява натоварването на електрическата система.
- Лесен монтаж — Цокъл B8,5d пасва в много стандартни гнезда.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип крушка | Нажежаема |
| Мощност | 1,2 W |
| Напрежение | 12 V |
| Цвят на светлината | Бяла |
| Цокъл | B8,5d |
| E-mark одобрение | Да |
Какво има в кутията
- 1 x Автомобилна лампа OSRAM 2721MF (без опаковка)
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.




